U bent hier

Programmateam Gezonde School

Programmaleider

Arianne Westhuis 
E-mail: awesthuis@ggdghor.nl
Tel: 06-36342762

 

Programma-assistent

Rachel van Wijngaarden 
E-mail: rvanwijngaarden@ggdghor.nl
Tel: 06-40746232

 

Projectleider namens PO-Raad

Anneke Risselada
E-mail: a.risselada@poraad.nl
Tel: 06-52858734

 

Projectleider Deskundigheidsbevordering

Yvonne Sanders 
E-mail: yvonnesanders@VO-raad.nl    
Tel: 06-10586207

 

Projectleider Ondersteuningsaanbod

Jan Faber
E-mail: j.faber@mboraad.nl 
tel: 06-50272666

 

Projectleider Vignet

Esther Slinkman 
E-mail: eslinkman@ggdghor.nl
tel: 06-36519068

 

Projectleider Communicatie

Martijn Sobels
E-mail: martijn.sobels@gezondeschool.nl
Tel: 06-20133492

 

Projectleider Onderhoud en doorontwikkeling aanpak 

Judith de Meij 
E-mail: judith.de.meij@rivm.nl
Tel: 030-2744798 / 06-51859225

 

Projectleider Digitale ondersteuning 

Ragna Opten 
E-mail: ragna.opten@rivm.nl 
Tel: 06-23070331

 

Projectleider Monitoring en evaluatie

Ivon Milder
E-mail: ivon.milder@rivm.nl
Tel: 030 - 2742871
 

 

Fotografie: Rogier Bos.

Ook gevonden

Afdrukken:

Via printer