U bent hier

Programmateam Gezonde School

Programmaleider

Arianne Westhuis 
E-mail: arianne.westhuis@gezondeschool.nl
Tel: 06-36342762

 

Programma-assistent

Rachel van Wijngaarden 
E-mail: rachel.van.wijngaarden@gezondeschool.nl
Tel: 06-40746232

 

Projectleider namens PO-Raad

Anneke Risselada
E-mail: a.risselada@poraad.nl
Tel: 06-52858734

 

Anneke Risselada

Projectleider Deskundigheidsbevordering

Yvonne Sanders 
E-mail: yvonnesanders@VO-raad.nl    
Tel: 06-10586207

 

Yvonne Sanders

Projectleider Ondersteuningsaanbod

Natascha Ponsioen
E-mail: n.ponsioen@mboraad.nl 
tel: 06-53858278

 

Pasfoto Natascha Ponsioen

Projectleider Vignet

Esther Slinkman 
E-mail: eslinkman@ggdghor.nl
tel: 06-36519068

 

Esther Slinkman

Projectleider Communicatie

Martijn Sobels
E-mail: martijn.sobels@gezondeschool.nl
Tel: 06-20133492

 

Projectleider Onderhoud en doorontwikkeling aanpak 

Vivian Kruitwagen
E-mail: vivian.kruitwagen@rivm.nl
Tel: 030-2744393 / 06-21494432

 

Vivian Kruitwagen

Projectleider Digitale ondersteuning 

Ragna Opten 
E-mail: ragna.opten@rivm.nl 
Tel: 06-23070331
 

 

Projectleider Monitoring en evaluatie

Ivon Milder
E-mail: ivon.milder@rivm.nl
Tel: 030 - 2742871
 

 

Bekijk de overige medewerkers van het programma Gezonde School.

Fotografie: Rogier Bos.

Ook gevonden

Afdrukken:

Via printer