Programmaleider

Arianne Westhuis 
E-mail: arianne.westhuis@gezondeschool.nl
Tel: 06 - 36 34 27 62

Beleidsadviseur

Marjolein Biermans
E-mail: marjolein.biermans@gezondeschool.nl
Tel: 06 - 52 44 75 40

Programma-assistent

Rachel van Wijngaarden 
E-mail: rachel.van.wijngaarden@gezondeschool.nl
Tel: 06 - 40 21 59 78

Projectleider namens POprimair onderwijs -Raad

Anneke Risselada
E-mail: a.risselada@poraad.nl 
Tel: 06 - 52 85 87 34

Beleidsadviseur Gezond MBOmiddelbaar beroepsonderwijs

Natascha Ponsioen
E-mail: n.ponsioen@mboraad.nl
Tel: 06 - 53 85 82 78 

Projectleider Ondersteuningsaanbod

Manon van der Pol
E-mail: m.vanderpol@mboraad.nl 
Tel: 0348 - 75 35 46  

Projectleider Vignet / Subsidieregeling watertappunten

Michaela Schönenberger
E-mail: mschonenberger@ggdghor.nl 
Tel: 06 - 36 17 29 73

Projectleider Deskundigheidsbevordering

Boukje van Vlokhoven
E-mail: boukjevanvlokhoven@vo-raad.nl
Tel: 030 - 232 48 00 / 06 - 10 16 27 11

pasfoto Baukje van Vlokhoven
Projectleider Communicatie

Martijn Sobels
E-mail: martijn.sobels@gezondeschool.nl
Tel: 06 - 20 13 34 92

Projectleider Onderhoud en doorontwikkeling aanpak

Vivian Kruitwagen
E-mail: vivian.kruitwagen@rivm.nl
Tel: 030 - 274 43 93 / 06 - 21 49 44 32     

Projectleider Digitale ondersteuning

Ragna Opten 
E-mail: ragna.opten@rivm.nl
Tel: 06 - 23 07 03 31

Projectleider Digitale ondersteuning a.i.

Myronne Heckmann
E-mail: myronne.heckmann@rivm.nl
Tel: 06 - 50 19 03 20

Projectleider Monitoring en evaluatie

Marije van Koperen
E-mail: marije.van.koperen@rivm.nl
Tel: 030 - 274 40 29 / 06 - 50 05 17 96                        

Projectleider Stimuleringsregeling Gezonde Relaties & Seksualiteit

Merel Hendriks
E-mail: m.hendriks@mboraad.nl 
Tel: 06 - 52 28 33 00

Projectleider namens RIVMRijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu

Monique Leijen
E-mail: monique.leijen@rivm.nl
Tel: 06 - 55 27 03 43

 

Bekijk de overige medewerkers van het programma Gezonde School.

Fotografie: Rogier Bos.