U bent hier

Programmateam Gezonde School

Programmaleider

Arianne Westhuis 
E-mail: arianne.westhuis@gezondeschool.nl
Tel: 06-36342762

 

Programma-assistent

Rachel van Wijngaarden 
E-mail: rachel.van.wijngaarden@gezondeschool.nl
Tel: 06-0640215978

 

Projectleider namens PO-Raad

Anneke Risselada wordt tijdens haar zwangerschapsverlof vervangen door Boukje van Vlokhoven
 

 

Anneke Risselada

Projectleider Deskundigheidsbevordering

Boukje van Vlokhoven
E-mail: boukjevanvlokhoven@vo-raad.nl
Tel: 06-10162711

 

Portretfoto Boukje van Vlokhoven

Projectleider Ondersteuningsaanbod

Natascha Ponsioen
E-mail: n.ponsioen@mboraad.nl 
Tel: 06-53858278

 

Pasfoto Natascha Ponsioen

Projectleider Vignet

Esther Slinkman 
E-mail: eslinkman@ggdghor.nl
Tel: 06-36519068

 

Esther Slinkman

Projectleider Communicatie

Martijn Sobels
E-mail: martijn.sobels@gezondeschool.nl
Tel: 06-20133492

 

Coördinerend adviseur Gezonde School

Monique Leijen 
E-mail: monique.leijen@rivm.nl
Tel: 06-55270343

 

Projectleider Onderhoud en doorontwikkeling aanpak 

Vivian Kruitwagen
E-mail: vivian.kruitwagen@rivm.nl
Tel: 030-2744393 / 06-21494432
Met verlof tot medio aug 2019 
Vervangster: Karin Spijkers, e-mail: Karin.spijkers@rivm.nl   

 

Vivian Kruitwagen

Projectleider Digitale ondersteuning 

Ragna Opten 
E-mail: ragna.opten@rivm.nl 
Tel: 06-23070331
 

 

Projectleider Monitoring en evaluatie en
(senior) adviseur aanpak Gezonde School

Marije van Koperen
E-mail: marije.van.koperen@rivm.nl
Tel: 030 - 2744029
Mobiel: 06 - 50051796

 

Portretfoto Marije van Koperen

Bekijk de overige medewerkers van het programma Gezonde School.

Fotografie: Rogier Bos.

Ook gevonden

Afdrukken:

Via printer