Programmateam

iris kummeling

Iris Kummeling

iris.kummeling@gezondeschool.nl

Programmamanager

marjolein biermans

Marjolein Biermans

marjolein.biermans@gezondeschool.nl

Beleidsadviseur

Vivian Kruitwagen

Vivian Kruitwagen

info@gezondeschool.nl

Projectleider Onderhoud en doorontwikkeling aanpak

Inez van Eijk

Inez van Eijk

ivaneijk@ggdghor.nl

Programma-assistent

Sabine Neppelenbroek

Sabine Neppelenbroek

sneppelenbroek@ggdghor.nl

Projectleider Stimuleringsprogramma

Nienke Bekking

Nienke Bekking

nienkebekking@voraad.nl

Projectleider VO-Raad

Furaha Kensmil

Portretfoto van Furaha Kensmil

Furaha Kensmil

furahakensmil@vo-raad.nl

Beleidsadviseur VO-raad

Marieke Timmermann

Marieke Timmermann

marieke.timmermann@gezondeschool.nl

Senior communicatieadviseur

Martijn Sobels

Martijn Sobels

martijn.sobels@gezondeschool.nl

Projectleider communicatie

Thea Aartsma

Thea Aartsma

info@gezondeschool.nl

Informatiespecialist

Frank Schoonbeek

Frank Schoonbeek

frank.schoonbeek@gezondeschool.nl

projectleider MBO-raad

Estella Beek

Estella Beek

ebeek@ggdghor.nl


Communicatieadviseur

Rebecca Biard

Rebecca Biard

rebecca.biard@gezondeschool.nl

Communicatiemedewerker

Fabienne Boonstra

Fabienne Boonstra

fboonstra@ggdghor.nl

Projectmedewerker

Petra van der Busse

Petra van der Busse

p.vanderbusse@mboraad.nl

Projectmedewerker Ondersteuningsaanbod

Lianne Duijs

Lianne Duijs

lduijs@ggdghor.nl

Projectleider Vignet

Lieke van Duin

Lieke van Duin

info@gezondeschool.nl

Projectmedewerker Aanpak

Patty Krijgsman

Patty Krijgsman

p.krijgsman@poraad.nl

Projectmedewerker deskundigheidsbevordering

Marlies Scheper

Marlies Scheper

marlies.scheper@gezondeschool.nl

Redacteur

Glynis Kromopawiro

Glynis Kromopawiro

info@gezondeschool.nl

Redacteur

Esmee Stöver

Foto van Esmee Stöver

Esmee Stöver

info@gezondeschool.nl

Projectassistent

Josefien Meijer

Portretfoto van Josefien Meijer

Josefien Meijer

info@gezondeschool.nl

Projectmedewerker

Kirsten Molenaar

Kirsten Molenaar

info@gezondeschool.nl

Projectmedewerker Aanpak

Vivian Meijers

Vivian Meijers

info@gezondeschool.nl

Projectmedewerker Aanpak

Claire Borst

Claire Borst

info@gezondeschool.nl

Projectmedewerker Monitoring en evaluatie

Mirte Klomp

Mirte Klomp

info@gezondeschool.nl

Projectmedewerker Aanpak

Sarai Zwinnen

Portretfoto van Sarai Zwinnen

Sarai Zwinnen

info@gezondeschool.nl

Projectmedewerker Aanpak

Karlijn Leenaars

Karlijn Leenaars

info@gezondeschool.nl

Projectleider Monitoring en evaluatie

Marlies Mast

Marlies Mast

m.mast@mboraad.nl

Beleidsadviseur MBO Raad

Karen Arentsen

Karen Arentsen

karentsen@ggdghor.nl

Projectmedewerker

Roos Robbesom

Roos Robbesom

rrobbesom@ggdghor.nl

Projectmedewerker Vignet en R&S

Cindy van Rooijen

Cindy van Rooijen

c.vanrooijen@mboraad.nl

Projectmedewerker 

Megan Loeffen

Megan Loeffen

megan.loeffen@gezondeschool.nl

Projectmedewerker

Simone Versteegt

Simone Versteegt

sversteegt@ggdghor.nl

Projectmedewerker

Ella Verhoeven

Ella Verhoeven

e.verhoeven@poraad.nl

Projectmedewerker