Da Vinci College aan de slag met rookvrij schoolterrein Kinderen en jongeren moeten rookvrij kunnen opgroeien. Vanaf 1 augustus 2020 zijn rookvrije schoolterreinen in Nederland verplicht (po, vo en mbo).
Nieuwe ronde Ondersteuningsaanbod Gezonde School 2020 -2021 en stimuleringsregeling Gezonde Relaties & Seksualiteit Van maandag 9 maart t/m maandag 20 april 2020 kunnen scholen zich inschrijven voor het Ondersteuningsaanbod Gezonde School en belangstelling registreren voor de Stimuleringsregeling Gezonde Relaties en Seksualiteit.
Kom naar het Kenniscafé Bewegen & Leren Hoe verhouden bewegen en leren zich tot elkaar? Wat is de wetenschappelijke stand van zaken op dit vlak? Wat gebeurt er inmiddels al binnen het onderwijs?
Zomersessie Happyles op 5 september in Den Haag! Dinsdag 5 september vindt op het Segbroek College in Den Haag een sessie Happyles plaast.
Smoke Free Challenge: aanmelden tot 1 oktober! De Smoke Free Challenge gaat dit najaar weer van start. Smoke Free Challenge is een klassikale niet-roken wedstrijd voor klas 1 en 2 in het voortgezet onderwijs.
Campagne Veilig Verkeer Nederland: De scholen zijn weer begonnen Vandaag beginnen de eerste scholen, in de regio Midden-Nederland, weer aan het nieuwe schooljaar.
Nog steeds veel suiker in pakjes drinken Er zit nog steeds veel suiker in pakjes sap, vruchtendrank en frisdrank voor kinderen. Dat blijkt uit een steekproef van het Voedingscentrum bij de start van het nieuwe schooljaar.
20 weken gratis schoolfruit op school Samen met de klas schoolfruit eten is lekker, gezellig en gezond! Scholen die meedoen aan EU-Schoolfruit ontvangen 20 weken 3 stuks groente en fruit per leerling per week gefinancierd door de EU.