Meld u aan voor het Gezonde School-panel Wat heeft u – juist nu – nodig om aan de slag te kunnen gaan met de Gezonde School-aanpak? Word panellid van Gezonde School en laat het ons weten!
Handreiking meetinstrumenten voor motorische vaardigheden Het Mulier Instituut deed onderzoek naar de kwaliteit van meetinstrumenten en maakte een hulpmiddel voor het kiezen van een meetinstrument.
Koningsspelen gaan door op 23 april De jaarlijkse Koningsspelen voor het primair onderwijs gaan in 2021 in aangepast vorm door. Inschrijven kan tot en met 7 maart.
Inschrijvingsdata EU-Schoolfruit bekend Tussen 31 augustus en 11 september kunnen scholen zich inschrijven voor EU-Schoolfruit 2020-2021.
Webinar Meidenvenijn gemist? Voor leerlingen die zich niet fijn voelen in een groep is weer naar school gaan best spannend. En bij meisjes kan dat zich anders uiten dan bij jongens.
Gratis hygiënelessen voor basisscholen door Rode Kruis Nu hygiëne om extra aandacht vraagt, stelt het Rode Kruis een gratis lespakket beschikbaar voor basisscholen.
206 scholen aan de slag met thema Relaties en seksualiteit Deze week hebben 206 scholen gehoord dat zij gebruik kunnen maken van de Stimuleringsregeling Gezonde Relaties en Seksualiteit.
464 scholen aan de slag met Ondersteuningsaanbod Gezonde School De belangstelling voor het Ondersteuningsaanbod schooljaar 2020-2021 was ook dit jaar weer groot.
Vreedzame school organiseert webinars over burgerschapsonderwijs De Vreedzame School organiseert in mei en juni interessante webinars over burgerschapsonderwijs:
Protocollen heropening scholen Om scholen te ondersteunen bij de heropening, zijn protocollen opgesteld.