Hier vind je materialen die je kunt gebruiken bij het werken met de Gezonde School-aanpak. Zoals een format voor een plan van aanpak en communicatieplan, en een introductiepresentatie over de Gezonde School-aanpak.

Je kunt de documenten downloaden en aanpassen aan de situatie op jouw school.

Onderstaande materialen geven algemene achtergrondinformatie over Gezonde School. Je kunt deze uitdelen aan geïnteresseerden of gebruiken bij een presentatie tijdens bijvoorbeeld een vergadering of ouderavond.

  • Flyer Gezonde School: wat is Gezonde School, hoe werkt het en wat biedt het programma? De flyer geeft een beknopte uitleg.
  • Presentatie Gezonde School: de presentatie gaat verder in op wat Gezonde School is, waarom werken aan een gezonde leefstijl belangrijk is en hoe een school in zes stappen aan de slag kan met de Gezonde School-aanpak.
  • Je kunt de Poster Onze school is gezond printen en in het schoolgebouw ophangen.

De introductie Gezonde School is voor Gezonde School-coördinatoren die aan de slag gaan met Gezonde School.

Gebruik het kant-en-klare Format Communicatieplan Gezonde School

  • Maak ook bij deze stap gebruik van de Gezonde School-matrix.
  • Maak gebruik van een themascan. Kun je alles afvinken? Waar zitten nog kansen voor verbetering?

Gezonde School in beeld

Bekijk de inspirerende filmpjes van scholen die aan de slag zijn gegaan met Gezonde School.

Reacties zijn welkom!

Reacties op de materialen en de inhoud ervan, aanvullingen en/of suggesties zijn van harte welkom.
Mail naar: info@gezondeschool.nl.